Kontakty na Školicí a technické středisko Bosch v Praze

Hot-line
 Česká republika +420 255 706 289
 Slovenská republika + 421 248 703 219
 esi@cz.bosch.com

Školitelé

Štěpán Jičínský
 +420 255 706 284
 Stepan.Jicinsky@cz.bosch.com

Zdeněk Komárek
 +420 255 706 283
 Zdenek.Komarek@cz.bosch.com

Matej Potocký
 +420 261 300 486
 Matej.Potocky@cz.bosch.com

Radan Staněk
 +420 255 706 282
 Radan.Stanek@cz.bosch.com

Garanční technik

Bronislav Ždánský
 +420 255 706 285
 Bronislav.Zdansky@cz.bosch.com

Technická a servisní podpora pro garážové vybavení

Jiří Troníček
 +420 255 706 288
 Jiri.Tronicek@cz.bosch.com

Technická a servisní podpora pro diesel vybavení

Tomáš Blaha
 +420 602 372 270
 Tomas.Blaha@cz.bosch.com

Vedoucí školicího a technického střediska Bosch

Pavel Bříza
 +420 724 261 673
 Pavel.Briza@cz.bosch.com

Administrativní zpracování

Monika Břehová
 +420 261 300 438
 monika.brehova@cz.bosch.com


Diagnostické vybavení Bosch
Náhradní díly Bosch
Bonusový program Bosch Extra